A KAPOCS TÁRS- ÉS TÁRSASÁGKERESŐ KLUB

Nemcsak a házastársra vágyó, egyedülálló emberek vannak egyre többen, hanem sokan szeretnének barátokra, jó társaságra is találni.

Mintha lassan a múltba vesznének a jóizű beszélgetések, a közös játékok, szórakozások.

Mintha egyre több akadálya lenne annak, hogy a magányos emberek egymásra találjanak.

KAPOCS Társ- és Társaságkereső programunkkal ezen a helyzeten szeretnénk változtatni. Találkozási és ismerkedési lehetőséget kínálunk minden korosztály számára.

A partner, a házastárs, a jó barát megtalálásához mindig kell szerencse is, de a szerencsének is kell esélyt adnunk.

Ez az esély lehet a KAPOCS Társ- és Társaságkereső Klub.

Fiatalokat és idősebbeket is szeretettel várunk.

Helyszín:Szeged, Milleniumi Kávéház (Dugonics tér 12.)

Munkatársaink személyes elbeszélgetésre várják a jelentkezőket.
Olyan kérdésekre várjuk a választ - pl.érdeklődés, értékek, elvárások, iskolai végzettség,stb - , amelyekből kirajzolódik, kit milyen cél, kívánság hozott hozzánk.

A délelőtti/délutáni beszélgetéshez előzetes időpont-foglalás szükséges, ennek lehetőségei:
Üzenjenek weboldalunkon keresztül, ide kattintva (Tárgyként kérjük írák be: KAPOCS)
Illetve telefonon:
Nagy Zsuzsanna +36-20/228-06-88
Komáromi Katalin +36-20/823-24-93

Többfajta lehetőséget ajánlunk:
Szeretnénk, ha mindenki megtalálná a számára legjobb megoldást.

1. Regisztráció: díja 3.000,-Ft

Ez a forma emlékeztet leginkább a hagyományos társkeresésre.
A jelentkezők adatai három hónapon át szerepelnek az Életfa Alapítvány adatbázisában. Az érdeklődőknek ezen időszak alatt a lehető legtöbb partner telefonszámát, elérhetőségét közvetítjük.

2.Kapcsolatok –este: részvételi díj 2.500,-Ft

A közös, csoportos beszélgetés a kapcsolatteremtés, ismerkedés új lehetősége.
Szerdánként 18-20 óra között a Milleniumi Kávéház különtermében 12-16 fő számára kínálunk ismerkedési, találkozási lehetőséget.
Munkatársaink segítenek a résztvevőknek, hogy az ismerkedés, a többiek felé nyitás minél gördülékenyebb, tartalmasabb legyen.

3.Kapocs-esték: részvételi díj 12.500,-Ft

Azokat várjuk a Kapocs-estékre, akik több közös együttlétre vágynak, és igazán kíváncsiak önmagukra és a többiekre. Tíz héten át, kéthetente szerdán 18-20 óra között várjuk a csoporttagokat a Milleniumi Kávéház különtermébe. Ennyi közösen eltöltött idő már elég lehet közeli, intimebb kapcsolatok kialakulásához, amiből kinőhetnek szerelmek, barátságok.