Az alapĂ­tvĂĄny bemutatĂĄsa

Az ÉLETFA ALAPÍTVÁNY a LELKI EGÉSZSÉGÉRT alapĂ­tĂłi gyakorlĂł szĂŒlƑkkĂ©nt azt lĂĄttĂĄk, hogy a fiatalok egyre több mentĂĄlis problĂ©mĂĄval kĂŒszködnek, sokan közĂŒlĂŒk segĂ­tsĂ©gre szorulnak, mert nem tudjĂĄk azokat egyedĂŒl megoldani.

A cĂ©lt vesztett, kiĂĄbrĂĄndult, lelkileg elhagyatott kamaszok közĂŒl sokan Ă©s gyorsan menekĂŒlnek az alkoholhoz, gyĂłgyszerhez, kĂĄbĂ­tĂłszerhez, jĂĄtĂ©kgĂ©pekhez.
SzemĂ©lyisĂ©gfejlƑdĂ©sĂŒk megreked, veszĂ©lybe kerĂŒl, kĂ©sƑbbi csalĂĄdjukban pedig tovĂĄbbörökĂ­tik eredeti problĂ©mĂĄjukat.

Ugyanakkor azzal is szembesĂŒltek, hogy a közĂ©pkorosztĂĄly tagjai Ă©s az idƑsek is sokszor kerĂŒlnek olyan konfliktusos helyzetbe, amely lelkileg megviseli Ƒket. A fel nem dolgozott vesztesĂ©gek, az el nem gyĂĄszolt gyĂĄsz következmĂ©nyekĂ©nt gyakran jelentkeznek depressziĂłs tĂŒnetek Ă©s pszicho-szomatikus betegsĂ©gek.

Az Életfa AlapĂ­tvĂĄny professzionĂĄlis humĂĄnszolgĂĄltatĂĄst nyĂșjt a hozzĂĄ fordulĂłknak. ElsƑdleges cĂ©ljai között szerepel:

– a prevenció,
– az egĂ©szsĂ©gnevelĂ©s,
– a mentĂĄlhigiĂ©nĂ©s kultĂșra fejlesztĂ©se, terjesztĂ©se Ă©s
- a csalĂĄdok tĂĄmogatĂĄsa.

Neve: ÉLETFA ALAPÍTVÁNY a LELKI EGÉSZSÉGÉRT
Székhelye: 6723 Szeged, Csuka utca 24.
Bírósågi végzés dåtuma: 2005. 09. 28.
Bírósågi végzés szåma: Pk.60.118/2005.
AdĂłszĂĄma: 18475403-1-06
KözhasznĂș szervezetkĂ©nt a nyilvĂĄntartĂĄsba vĂ©tel sorszĂĄma: 1277.

Bankszámlaszám: 10102842 – 55000000 - 01000003

KözhasznĂșsĂĄgi beszĂĄmolĂł, 2006 »